Megapari Hesap Silme

0
628
Megapari Hesap Silme

X’li altyapısıyla kullanıcılarına çeşitli deneyimle sunan Megapari ülkemizde en fazla tercih edilenlerden biridir. Güven sorunu yaşatmamaktadır. İsteyen herkes kayıt olabilir ve onun tarafından sunulan fırsatlardan yararlanabilir. Unutulmamalıdır ki bu kuruluş sahip olduğu mobil uygulaması ile de dikkat çekmektedir. Öyle ki tüm işletim sistemleriyle uyumludur. Bundan sonra Smart televizyonlar üzerinden de erişim sağlayabileceksiniz. Buraya kayıt olması kolaydır. Asla belge istememektedir. Ayrıca ödeme yöntemlerini geniş tutmuştur. Böylece basit bir şekilde para yatırıp çekebilirsiniz. Unutmamalısınız ki canlı destek hattını da 7 gün 24 saat aktif olarak tutmaktadır. Yoksa siz Megapari hesap silme hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Eğer ki bununla ilgili destek almak istiyorsanız hemen yazının devamına göz atabilirsiniz.

Megapari Hesabımı Nasıl Silerim?

Kendime ait olan Megapari hesabımı nasıl silerim diye merak ediyorsanız bunun çok basit yollarının olduğunu bilmelisiniz. İlk olarak bunu site üzerinden yapabilirsiniz. Nasıl mı? Önce hesabınıza giriş yapacak ve daha sonra ayarlar sayfasına geçeceksiniz. Bu sayfa üzerinden de kullanıcı ayarları kısmına geçeceksiniz. Daha sonra hesabımı sil butonunu kullanacaksınız. Ardından sizden şifreniz istenecek.

Şifreyi yazacak ve sonraki adımlara devam edeceksiniz. Bu kısımda ise öncelikli olarak telefon numaranıza gelen kodu ekrana yazacaksınız. Devam et butonuna tıkladıktan sonra kullandığınız ve çevirmediğiniz bir promosyon varsa onunla kazandığınız tutarı çekemeyeceksiniz. Bu sayede hesabınızı artık kalıcı bir şekilde silebileceksiniz.

Megapari Hesap Silme İşlemleri

Hesabınızı silme konusunda sizlere yardımcı olacak olan Megapari asla üyelerinin isteklerini göz ardı etmemektedir. Daha önceleri hesap silme işlemlerinde belge istemekteydi ancak daha sonraları üyelerinden gelen istekler doğrultusunda belge istemeyi bıraktı. Artık kolayca hesabınızı kapatabilecek ve onun üyeliğinden çıkabileceksiniz. Hem de bunu canlı destek üzerinden de yapabilirsiniz. Nasıl mı? İlk olarak hesaba girecek ve daha sonra canlı desteğe bağlanacaksınız. Ardından hesabımı silmek istiyorum diyeceksiniz. Sizden gerekli bilgileri isteyecekler.

Telefonunuza gelen kodu da onlara söyleyeceksiniz. Gerekli bilgilendirme tarafınıza geçilecek ve artık hesabınız kalıcı olarak silinmiş olacaktır. Bu sayede hesabınız kapatılacak ve ondan bir daha yararlanmayacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz